73L6R91F CTS Electronic Components
ctsc_s_a0010703837_1-2264867.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Current Sense Resistors - SMD Surface Mount Current Sense Resistor, Thick Film, 0.750 Watt, Temperature Coefficient +/-100ppm/ C, 0.910 Ohms, +/-1% Tolerance, 5.00mm x 2.50mm, -55 C to +125C
Написати відгук