73L7R15J CTS Electronic Components
ctsc_s_a0010703837_1-2264867.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Current Sense Resistors - SMD Surface Mount Current Sense Resistor, Thick Film, 1.000 Watt, Temperature Coefficient '200ppm/'C, 0.150 Ohms, '5% Tolerance, 6.30mm x 3.20mm, -55'C to +125'C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук