73L7R39G CTS Electronic Components
ctsc_s_a0010703837_1-2264867.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Current Sense Resistors - SMD Surface Mount Current Sense Resistor, Thick Film, 1.000 Watt, Temperature Coefficient +/-200ppm/ C, 0.390 Ohms, +/-2% Tolerance, 6.30mm x 3.20mm, -55 C to +125C
Написати відгук