73L7R47F
73L7R47F CTS Resistor Products
73Lx_73Ex.pdf
Виробник: CTS Resistor Products
Description: RES 0.47 OHM 1% 1W 2512
Написати відгук
Current Sense Resistors - SMD "Surface Mount Current Sense Resistor, Thick Film, 1.000 Watt, Temperature Coefficient ?200ppm/?C, 0.470 Ohms, ?1% Tolerance, 6.30mm x 3.20mm, -55?C to +125?C".
Інші пропозиції 73L7R47F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
73L7R47F Виробник : CTS Electronic Components 008-0337-0-1714437.pdf Current Sense Resistors - SMD "Surface Mount Current Sense Resistor, Thick Film, 1.000 Watt, Temperature Coefficient ?200ppm/?C, 0.470 Ohms, ?1% Tolerance, 6.30mm x 3.20mm, -55?C to +125?C"