73WE4R009J
73WE4R009J CTS Resistor Products
73WLx_73WEx.pdf
Виробник: CTS Resistor Products
Description: RES 0.009 OHM 5% 3/4W 1206 WIDE
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Current Sense Resistors - SMD Surface Mount Wide Terminal Current Sense Resistor, Thick Film, 0.75 Watts, Temperature Coefficient 100ppm/ C, .009 Ohms, 5% Tolerance, 3.2mm x 1.6mm, -55 C/+155 C.
Інші пропозиції 73WE4R009J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
73WE4R009J Виробник : CTS Electronic Components 73WLx_73WEx-1770970.pdf Current Sense Resistors - SMD Surface Mount Wide Terminal Current Sense Resistor, Thick Film, 0.75 Watts, Temperature Coefficient 100ppm/ C, .009 Ohms, 5% Tolerance, 3.2mm x 1.6mm, -55 C/+155 C