73WE4R016J CTS Electronic Components
73WLx_73WEx-1770970.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Current Sense Resistors - SMD Surface Mount Wide Terminal Current Sense Resistor, Thick Film, 0.75 Watts, Temperature Coefficient 100ppm/ C, .016 Ohms, 5% Tolerance, 3.2mm x 1.6mm, -55 C/+155 C
Написати відгук