73WL6R068J
73WL6R068J CTS Resistor Products
73WLx_73WEx.pdf
Виробник: CTS Resistor Products
Description: RES 0.068 OHM 5% 1W 2010 WIDE
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Current Sense Resistors - SMD Surface Mount Wide Terminal Current Sense Resistor, Thick Film, 1.0 Watts, Temperature Coefficient '350ppm/'C, .068 Ohms, '5% Tolerance, 5.0mm x 2.5mm, -55'C/+155'C.
Інші пропозиції 73WL6R068J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
73WL6R068J Виробник : CTS Electronic Components 73WLx_73WEx-1770970.pdf Current Sense Resistors - SMD Surface Mount Wide Terminal Current Sense Resistor, Thick Film, 1.0 Watts, Temperature Coefficient '350ppm/'C, .068 Ohms, '5% Tolerance, 5.0mm x 2.5mm, -55'C/+155'C