Продукція > JAM > 7427642MA131-200
7427642MA131-200
7427642MA131-200 JAM
7427642MA131-200.pdf
Виробник: JAM
Description: HARNESS SVK CONNECTOR
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Length: 7.87" (200.00mm)
Wire Gauge: 16 AWG
на замовлення 1965 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HARNESS SVK CONNECTOR, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Length: 7.87" (200.00mm), Wire Gauge: 16 AWG.