74AUP1G18GF,132
74AUP1G18GF,132 Nexperia USA Inc.
74AUP1G18.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: IC DEMUX 1X1:2 6XSON/SOT891
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-XFDFN
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: 1 x 1:2
Type: Demultiplexer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Voltage - Supply: 0.8V ~ 3.6V
Independent Circuits: 1
Current - Output High, Low: 4mA, 4mA
Voltage Supply Source: Single Supply
Supplier Device Package: 6-XSON, SOT891 (1x1)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC DEMUX 1X1:2 6XSON/SOT891, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-XFDFN, Mounting Type: Surface Mount, Circuit: 1 x 1:2, Type: Demultiplexer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Voltage - Supply: 0.8V ~ 3.6V, Independent Circuits: 1, Current - Output High, Low: 4mA, 4mA, Voltage Supply Source: Single Supply, Supplier Device Package: 6-XSON, SOT891 (1x1).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
74AUP1G18GF,132 74AUP1G18GF,132 Виробник : Nexperia 74AUP1G18-1318618.pdf Encoders, Decoders, Multiplexers & Demultiplexers 1.8V 1OF2 NINVDEMPLX