74HC251D.652
74HC251D.652 NXP
74HC_HCT251_CNV-224985.pdf
Код товару: 36147
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: NXP
Корпус: SOT-109
Опис: Encoders, Decoders, Multiplexers & Demultiplexers 8-INPUT MULTIPLEXER
Монтаж: SMD
Живлення,V: 2...6 V
T°C: -40…+125°C
Тип логіч. елем.: Multiplexer
у наявності 16 шт:
16 шт - склад
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
74HC251D 74HC251D
Код товару: 196244
Виробник : TI 74HC_HCT251_CNV-224985.pdf Мікросхеми > Логіка
Корпус: SOT-109
Монтаж: SMD
Живлення,V: 2...6 V
T°C: -40…+125°C
Тип логіч. елем.: Multiplexer
у наявності: 41 шт
21 шт - склад
20 шт - РАДІОМАГ-Київ
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Ціна
на замовлення 1 шт:
на замовлення 388 шт:
на замовлення 10 шт:
термін постачання 2-3 дні (днів)
Мінімальне замовлення: 10
товару немає в наявності
Packaging: Tube
Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: 1 x 8:1
Type: Multiplexer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Voltage - Supply: 2V ~ 6V
Independent Circuits: 1
Current - Output High, Low: 5.2mA, 5.2mA
Voltage Supply Source: Single Supply
Supplier Device Package: 16-SO
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
З цим товаром купують
Запобіжник 5х20мм 1,25A 250V (GT1-4602A-1.25A/250V)
Виробник: Global Tone
Запобіжники (плавкі та самовідтворювані) > Плавкі запобіжники з виводами і без виводів
Короткий опис: Запобіжник плавкий, у склі, 1,25A 250V 5х20мм F
Номінальний струм: 1,25 A
Розмір: 5x20 mm
Фізичне виконання: Без виводів
Матеріал корпуса: Скло
Номінальна напруга: 250 VAC
Швидкодія: Швидкий
у наявності: 807 шт
124 шт - склад
264 шт - РАДІОМАГ-Київ
114 шт - РАДІОМАГ-Львів
112 шт - РАДІОМАГ-Харків
193 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Запобіжник 5х20мм 5A 250V (GT1-4602A-5A/250V)
6 Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Global Tone
Короткий опис: Запобіжник плавкий, у склі, 5A 250V 5х20мм F
Номінальний струм: 5 А
Розмір: 5x20 mm
Фізичне виконання: Без виводів
Матеріал корпуса: Скло
Номінальна напруга: 250 VAC
Швидкодія: Швидкий
76 шт - РАДІОМАГ-Київ
284 шт - РАДІОМАГ-Львів
72 шт - РАДІОМАГ-Харків
122 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 8
100uF 25V E5R 8x5mm (E5R101M25B-Hitano) (електролітичний конденсатор)
E5R_080319.pdf
Виробник: Hitano
Конденсатори > Електролітичні конденсатори вивідні
Ємність: 100 µF
Номін.напруга: 25 V
Серія: E5R
Тип: ультрамініатюрні (висота 5мм), 85С
Темп.діап.: -40...+85°C
Габарити: 8х5mm
49 шт - РАДІОМАГ-Київ
56 шт - РАДІОМАГ-Львів
70 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 5
110 kOhm 5% 0,1W 50V 0603 (RC0603JR-110KR-Hitano) (резистор SMD)
rc_series_hitano-datasheet.pdf
Виробник: Hitano
SMD резистори > 0603
Номінал: 110 kOhm
Точність: ±5% J
Pном, W: 0,1 W
Uроб,V: 50 V
675 шт - РАДІОМАГ-Львів
160 шт - РАДІОМАГ-Харків
400 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 200
SN74HC32D
3 Додати до обраних Обраний товар
sn54hc32.pdf
SN74HC32D
Виробник: TI
Мікросхеми > Логіка
Корпус: SO-14
Аналог RUS: ЛЛ1
T°C: -40…+125°C