Продукція > NEXPERIA USA INC. > 74LVC1G32GZ-Q100YL
74LVC1G32GZ-Q100YL
74LVC1G32GZ-Q100YL Nexperia USA Inc.
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: 74LVC1G32GZ-Q100/SOT8065/XSON5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-XDFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount, Wettable Flank
Logic Type: OR Gate
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V
Current - Output High, Low: 32mA, 32mA
Number of Inputs: 2
Supplier Device Package: 5-XSON (1.1x0.85)
Input Logic Level - High: 1.7V ~ 2V
Input Logic Level - Low: 0.7V ~ 0.8V
Max Propagation Delay @ V, Max CL: 5.5ns @ 5V, 50pF