Продукція > ONSEMI > 74OL6010300
74OL6010300
74OL6010300 onsemi
74OL6000,01,10,11.pdf
Виробник: onsemi
Description: OPTOISO 5.3KV OPN COLLECTOR 6DIP
Packaging: Tube
Package / Case: 6-DIP (0.300", 7.62mm)
Output Type: Open Collector, Schottky Clamped
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 4.5V ~ 15V
Data Rate: 15MBd
Input Type: Logic
Voltage - Isolation: 5300Vrms
Inputs - Side 1/Side 2: 1/0
Supplier Device Package: 6-DIP
Rise / Fall Time (Typ): 50ns, 5ns
Common Mode Transient Immunity (Min): 5kV/µs
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max): 180ns, 120ns
Number of Channels: 1
Current - Output / Channel: 40 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OPTOISO 5.3KV OPN COLLECTOR 6DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 6-DIP (0.300", 7.62mm), Output Type: Open Collector, Schottky Clamped, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 4.5V ~ 15V, Data Rate: 15MBd, Input Type: Logic, Voltage - Isolation: 5300Vrms, Inputs - Side 1/Side 2: 1/0, Supplier Device Package: 6-DIP, Rise / Fall Time (Typ): 50ns, 5ns, Common Mode Transient Immunity (Min): 5kV/µs, Propagation Delay tpLH / tpHL (Max): 180ns, 120ns, Number of Channels: 1, Current - Output / Channel: 40 mA.