752081103GP
752081103GP CTS Resistor Products
752.pdf
Виробник: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 7 RES 10K OHM 8SRT
Resistance (Ohms): 10k
Tolerance: ±2%
Packaging: Bulk
Power Per Element: 80mW
Circuit Type: Bussed
Number of Pins: 8
Package / Case: 8-SRT
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.465" L x 0.080" W (11.81mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm)
Number of Resistors: 7
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES ARRAY 7 RES 10K OHM 8SRT, Resistance (Ohms): 10k, Tolerance: ±2%, Packaging: Bulk, Power Per Element: 80mW, Circuit Type: Bussed, Number of Pins: 8, Package / Case: 8-SRT, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.465" L x 0.080" W (11.81mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm), Number of Resistors: 7.
Інші пропозиції 752081103GP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
752081103GP 752081103GP Виробник : CTS Electronic Components CTS_Resistors_752_Series_Datasheet.pdf Resistor Networks & Arrays 8 pads 10K Ohm 2% Bussed