752091222GP
752091222GP CTS Electronic Components
CTS-Resistors-752-Series-Datasheet.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Resistor Networks & Arrays 9 pads 2.2K Ohms 2% Bussed
на замовлення 312 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUSSED STD, Resistance (Ohms): 2.2k, Tolerance: ±2%, Packaging: Bulk, Power Per Element: 80mW, Circuit Type: Bussed, Number of Pins: 9, Package / Case: 9-SRT, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.515" L x 0.080" W (13.08mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm), Number of Resistors: 8.
Інші пропозиції 752091222GP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Resistance (Ohms): 2.2k
Tolerance: ±2%
Packaging: Bulk
Power Per Element: 80mW
Package / Case: 9-SRT
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.515" L x 0.080" W (13.08mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm)