752091474GPTR13
752091474GPTR13 CTS Resistor Products
752.pdf
Виробник: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 8 RES 470K OHM 9SRT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 470k
Tolerance: ±2%
Power Per Element: 80mW
Package / Case: 9-SRT
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.515" L x 0.080" W (13.08mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm)
Написати відгук
Description: RES ARRAY 8 RES 470K OHM 9SRT, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 470k, Tolerance: ±2%, Power Per Element: 80mW, Circuit Type: Bussed, Number of Pins: 9, Package / Case: 9-SRT, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.515" L x 0.080" W (13.08mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm), Number of Resistors: 8.