752103103GPTR7
752103103GPTR7 CTS Resistor Products
CTS-Resistors-752-Series-Datasheet.pdf
Виробник: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 5 RES 10K OHM 10SRT
Resistance (Ohms): 10k
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power Per Element: 160mW
Package / Case: 10-SRT
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm)
Написати відгук
Description: RES ARRAY 5 RES 10K OHM 10SRT, Resistance (Ohms): 10k, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Power Per Element: 160mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 10, Package / Case: 10-SRT, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm), Number of Resistors: 5.
Інші пропозиції 752103103GPTR7
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
752103103GPTR7 752103103GPTR7 Виробник : CTS Electronic Components CTS_Resistors_752_Series_Datasheet.pdf Resistor Networks & Arrays 10Kohms 2% Isolated