752103121GPTR7
752103121GPTR7 CTS Resistor Products
CTS-Resistors-752-Series-Datasheet.pdf
Виробник: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 5 RES 120 OHM 10SRT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 120
Tolerance: ±2%
Power Per Element: 160mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 10
Package / Case: 10-SRT
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm)
Number of Resistors: 5
Написати відгук
Description: RES ARRAY 5 RES 120 OHM 10SRT, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 120, Tolerance: ±2%, Power Per Element: 160mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 10, Package / Case: 10-SRT, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm), Number of Resistors: 5.
Інші пропозиції 752103121GPTR7
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
752103121GPTR7 752103121GPTR7 Виробник : CTS Electronic Components 752-1826878.pdf Resistor Networks & Arrays 120 Ohms 2% Isolated