Продукція > YAGEO > 75IN43304040J
75IN43304040J YAGEO
Виробник: YAGEO
Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; 3.3uF; Leads: radial; ESR: 7.2mΩ; ±5%
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 3.3µF
Body dimensions: 26.5x13x22mm
Tolerance: ±5%
Terminal pitch: 22.5mm
Conform to the norm: AEC-Q200
ESR value: 7.2mΩ
Leads: radial
на замовлення 400 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 62
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; 3.3uF; Leads: radial; ESR: 7.2mΩ; ±5%, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 3.3µF, Body dimensions: 26.5x13x22mm, Tolerance: ±5%, Terminal pitch: 22.5mm, Conform to the norm: AEC-Q200, ESR value: 7.2mΩ, Leads: radial.