Продукція > KEMET > 75MD2100AA40J
75MD2100AA40J
75MD2100AA40J Kemet
406710311150302docfinderpartnumberr75qr3330je00j.pdf
Виробник: Kemet
Cap Film 0.01uF 400V PP 5%( 10 X 4 X 9mm) Radial Plastic Rectangular Can 7.5mm 0.0796 Ohm 105°C Automotive AEC-Q200 Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук