766141102GPTR7
766141102GPTR7 CTS Electronic Components
766-2301150.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Resistor Networks & Arrays 1Kohms 14Pin 2% Bussed
на замовлення 213 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 766141102GPTR7
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
766141102GPTR7 766141102GPTR7 Виробник : CTS Resistor Products 766.pdf Description: RES ARRAY 13 RES 1K OHM 14SOIC