766141154GP
766141154GP CTS Resistor Products
766.pdf
Виробник: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 13 RES 150K OHM 14SOIC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 150Kohms 14Pin 2% Bussed.
Інші пропозиції 766141154GP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
766141154GP 766141154GP Виробник : CTS Electronic Components 766-2301150.pdf Resistor Networks & Arrays 150Kohms 14Pin 2% Bussed