766141201GP
766141201GP CTS Electronic Components
766-786254.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Resistor Networks & Arrays 200ohms 14Pin 2% Bussed
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 766141201GP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
766141201GP 766141201GP Виробник : CTS Resistor Products 766.pdf Description: RES ARRAY 13 RES 200 OHM 14SOIC