766141202GPTR7
766141202GPTR7 CTS Resistor Products
766.pdf
Виробник: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 13 RES 2K OHM 14SOIC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 2Kohms 14Pin 2% Bussed.
Інші пропозиції 766141202GPTR7
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
766141202GPTR7 766141202GPTR7 Виробник : CTS Electronic Components 766-786254.pdf Resistor Networks & Arrays 2Kohms 14Pin 2% Bussed