766141203GPTR7
766141203GPTR7 CTS Resistor Products
766.pdf
Виробник: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 13 RES 20K OHM 14SOIC
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 20Kohms 14Pin 2% Bussed.
Інші пропозиції 766141203GPTR7
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
766141203GPTR7 766141203GPTR7 Виробник : CTS Electronic Components 766-786254.pdf Resistor Networks & Arrays 20Kohms 14Pin 2% Bussed