766141221GP
766141221GP CTS Electronic Components
766-2301150.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Resistor Networks & Arrays 220ohms 14Pin 2% Bussed
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 766141221GP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
766141221GP 766141221GP Виробник : CTS Resistor Products 766.pdf Description: RES ARRAY 13 RES 220 OHM 14SOIC