766141274GP
766141274GP CTS Resistor Products
766.pdf
Виробник: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 13 RES 270K OHM 14SOIC
на замовлення 1567 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 270Kohms 14Pin 2% Bussed.
Інші пропозиції 766141274GP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
766141274GP 766141274GP Виробник : CTS Electronic Components 766.pdf Resistor Networks & Arrays 270Kohms 14Pin 2% Bussed