766141331GPTR7
766141331GPTR7 CTS Electronic Components
766-786254.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Resistor Networks & Arrays 330ohms 14Pin 2% Bussed
на замовлення 766 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 766141331GPTR7
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
766141331GPTR7 766141331GPTR7 Виробник : CTS Resistor Products 766.pdf Description: RES ARRAY 13 RES 330 OHM 14SOIC