766141332GP
766141332GP CTS Electronic Components
766-786254.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Resistor Networks & Arrays 3.3Kohms 14Pin 2% Bussed
на замовлення 340 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 766141332GP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
766141332GP 766141332GP Виробник : CTS Resistor Products 766.pdf Description: RES ARRAY 13 RES 3.3K OHM 14SOIC