766141333GPTR7
766141333GPTR7 CTS Electronic Components
766-2301150.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Resistor Networks & Arrays 33Kohms 14Pin 2% Bussed
на замовлення 724 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 766141333GPTR7
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
766141333GPTR7 766141333GPTR7 Виробник : CTS Resistor Products 766.pdf Description: RES ARRAY 13 RES 33K OHM 14SOIC