766141394GP
766141394GP CTS Resistor Products
CTS-Resistors-766-Series-Datasheet.pdf
Виробник: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 13 RES 390K OHM 14SOIC
Resistance (Ohms): 390k
Tolerance: ±2%
Packaging: Tube
Power Per Element: 80mW
Circuit Type: Bussed
Number of Pins: 14
Package / Case: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.069" (1.75mm)
Number of Resistors: 13
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES ARRAY 13 RES 390K OHM 14SOIC, Resistance (Ohms): 390k, Tolerance: ±2%, Packaging: Tube, Power Per Element: 80mW, Circuit Type: Bussed, Number of Pins: 14, Package / Case: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.069" (1.75mm), Number of Resistors: 13.
Інші пропозиції 766141394GP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
766141394GP 766141394GP Виробник : CTS Electronic Components CTS-Resistors-766-Series-Datasheet.pdf Resistor Networks & Arrays 390Kohms 2% Bussed