766141471GP
766141471GP CTS Resistor Products
766.pdf
Виробник: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 13 RES 470 OHM 14SOIC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 470ohms 14Pin 2% Bussed.
Інші пропозиції 766141471GP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
766141471GP 766141471GP Виробник : CTS Electronic Components CTS_Resistors_766_Series_Datasheet.pdf Resistor Networks & Arrays 470ohms 14Pin 2% Bussed