766141471GPTR7
766141471GPTR7 CTS Resistor Products
766.pdf
Виробник: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 13 RES 470 OHM 14SOIC
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 470ohms 14Pin 2% Bussed.
Інші пропозиції 766141471GPTR7
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
766141471GPTR7 766141471GPTR7 Виробник : CTS Electronic Components CTS_Resistors_766_Series_Datasheet.pdf Resistor Networks & Arrays 470ohms 14Pin 2% Bussed