766141472GPTR7
766141472GPTR7 CTS Resistor Products
766.pdf
Виробник: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 13 RES 4.7K OHM 14SOIC
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 4.7Kohms 14Pin 2% Bussed.
Інші пропозиції 766141472GPTR7
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
766141472GPTR7 766141472GPTR7 Виробник : CTS Electronic Components 766.pdf Resistor Networks & Arrays 4.7Kohms 14Pin 2% Bussed