766141473GP
766141473GP CTS Electronic Components
CTS_Resistors_766_Series_Datasheet.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Resistor Networks & Arrays 47Kohms 14Pin 2% Bussed
на замовлення 119 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES ARRAY 13 RES 47K OHM 14SOIC, Packaging: Tube, Resistance (Ohms): 47k, Tolerance: ±2%, Power Per Element: 80mW, Circuit Type: Bussed, Number of Pins: 14, Package / Case: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.069" (1.75mm), Number of Resistors: 13.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
766141473GP 766141473GP Виробник : CTS Resistor Products CTS-Resistors-766-Series-Datasheet.pdf Description: RES ARRAY 13 RES 47K OHM 14SOIC
Packaging: Tube
Resistance (Ohms): 47k
Tolerance: ±2%
Power Per Element: 80mW
Circuit Type: Bussed
Number of Pins: 14
Package / Case: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.069" (1.75mm)