766141562GP
766141562GP CTS Electronic Components
766-786254.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Resistor Networks & Arrays 5.6Kohms 14Pin 2% Bussed
на замовлення 22 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 766141562GP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
766141562GP 766141562GP Виробник : CTS Resistor Products 766.pdf Description: RES ARRAY 13 RES 5.6K OHM 14SOIC