766141563GP
766141563GP CTS Resistor Products
766.pdf
Виробник: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 13 RES 56K OHM 14SOIC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 56Kohms 14Pin 2% Bussed.
Інші пропозиції 766141563GP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
766141563GP 766141563GP Виробник : CTS Electronic Components 766-786254.pdf Resistor Networks & Arrays 56Kohms 14Pin 2% Bussed