766141682GP
766141682GP CTS Resistor Products
766.pdf
Виробник: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 13 RES 6.8K OHM 14SOIC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 6.8Kohms 14Pin 2% Bussed.
Інші пропозиції 766141682GP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
766141682GP 766141682GP Виробник : CTS Electronic Components 766-2301150.pdf Resistor Networks & Arrays 6.8Kohms 14Pin 2% Bussed