766143102GP
766143102GP CTS Electronic Components
766-2301150.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Resistor Networks & Arrays 1Kohms 14Pin 2% Isolated
на замовлення 840 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 766143102GP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
766143102GP 766143102GP Виробник : CTS Resistor Products 766.pdf Description: RES ARRAY 7 RES 1K OHM 14SOIC