766143104GP
766143104GP CTS Resistor Products
766.pdf
Виробник: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 7 RES 100K OHM 14SOIC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 100Kohms 14Pin 2% Isolated.
Інші пропозиції 766143104GP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
766143104GP 766143104GP Виробник : CTS Electronic Components 766-786254.pdf Resistor Networks & Arrays 100Kohms 14Pin 2% Isolated