766143104GPTR7
766143104GPTR7 CTS Resistor Products
766.pdf
Виробник: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 7 RES 100K OHM 14SOIC
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 100Kohms 14Pin 2% Isolated.
Інші пропозиції 766143104GPTR7
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
766143104GPTR7 766143104GPTR7 Виробник : CTS Electronic Components 766-786254.pdf Resistor Networks & Arrays 100Kohms 14Pin 2% Isolated