766143122GP
766143122GP CTS Resistor Products
766.pdf
Виробник: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 7 RES 1.2K OHM 14SOIC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 1.2Kohms 14Pin 2% Isolated.
Інші пропозиції 766143122GP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
766143122GP 766143122GP Виробник : CTS Electronic Components 766.pdf Resistor Networks & Arrays 1.2Kohms 14Pin 2% Isolated