766143154GP
766143154GP CTS Resistor Products
766.pdf
Виробник: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 7 RES 150K OHM 14SOIC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 150Kohms 14Pin 2% Isolated.
Інші пропозиції 766143154GP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
766143154GP 766143154GP Виробник : CTS Electronic Components 766-2301150.pdf Resistor Networks & Arrays 150Kohms 14Pin 2% Isolated