766143203GP
766143203GP CTS Resistor Products
766.pdf
Виробник: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 7 RES 20K OHM 14SOIC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 20Kohms 14Pin 2% Isolated.
Інші пропозиції 766143203GP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
766143203GP 766143203GP Виробник : CTS Electronic Components 766-2301150.pdf Resistor Networks & Arrays 20Kohms 14Pin 2% Isolated