766143223GP
766143223GP CTS Resistor Products
766.pdf
Виробник: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 7 RES 22K OHM 14SOIC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 22Kohms 14Pin 2% Isolated.
Інші пропозиції 766143223GP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
766143223GP 766143223GP Виробник : CTS Electronic Components CTS_Resistors_766_Series_Datasheet.pdf Resistor Networks & Arrays 22Kohms 14Pin 2% Isolated