766143271GP
766143271GP CTS Resistor Products
766.pdf
Виробник: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 7 RES 270 OHM 14SOIC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 270ohms 14Pin 2% Isolated.
Інші пропозиції 766143271GP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
766143271GP 766143271GP Виробник : CTS Electronic Components 766-2301150.pdf Resistor Networks & Arrays 270ohms 14Pin 2% Isolated