766143274GPTR7
766143274GPTR7 CTS Resistor Products
766.pdf
Виробник: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 7 RES 270K OHM 14SOIC
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 270Kohms 14Pin 2% Isolated.
Інші пропозиції 766143274GPTR7
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
766143274GPTR7 766143274GPTR7 Виробник : CTS Electronic Components 766-786254.pdf Resistor Networks & Arrays 270Kohms 14Pin 2% Isolated