766143333GP
766143333GP CTS Electronic Components
766-786254.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Resistor Networks & Arrays 33Kohms 14Pin 2% Isolated
на замовлення 45 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 766143333GP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
766143333GP 766143333GP Виробник : CTS Resistor Products 766.pdf Description: RES ARRAY 7 RES 33K OHM 14SOIC