766143333GPTR13
766143333GPTR13 CTS Resistor Products
766.pdf
Виробник: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 7 RES 33K OHM 14SOIC
Написати відгук
Coaxial Switches SP3T Terminated Ramses SMA 18GHz Latching Ind. 28Vdc Diodes Pins Terminals.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
766143333GPTR13 766143333GPTR13 Виробник : CTS Electronic Components radiall_radld00102-41-1745813.pdf Coaxial Switches SP3T Terminated Ramses SMA 18GHz Latching Ind. 28Vdc Diodes Pins Terminals