766143333GPTR7
766143333GPTR7 CTS Resistor Products
766.pdf
Виробник: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 7 RES 33K OHM 14SOIC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 33Kohms 14Pin 2% Isolated.
Інші пропозиції 766143333GPTR7
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
766143333GPTR7 766143333GPTR7 Виробник : CTS Electronic Components 766-2301150.pdf Resistor Networks & Arrays 33Kohms 14Pin 2% Isolated