766143392GP
766143392GP CTS Resistor Products
766.pdf
Виробник: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 7 RES 3.9K OHM 14SOIC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays 3.9Kohms 14Pin 2% Isolated.
Інші пропозиції 766143392GP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
766143392GP 766143392GP Виробник : CTS Electronic Components CTS_Resistors_766_Series_Datasheet.pdf Resistor Networks & Arrays 3.9Kohms 14Pin 2% Isolated